pompy ciepła DEFRO

Jednym ze sposobów na ekologiczne ogrzanie budynku jest pompa ciepła. Dzięki swoim zaletom, jak choćby trwałość i łatwość obsługi, urządzenia te zaskarbiły sobie sympatię wielu naszych Użytkowników.

Korzystając z pompy ciepła nie trzeba mieć składu opału ani tym samym dokładać paliwa. Pompa ciepła jest zatem jednocześnie ekologiczna, ekonomiczna. DEFRO DHP PREMIUM to urządzenie najnowszej generacji, stworzone specjalnie dla polskich warunków klimatycznych. To również pierwsza polska pompa ciepła typu plug in, co oznacza, że jest dziecinnie prosta w montażu.


Informujemy iż istnieje możliwość zakupu pomp ciepła DEFRO wraz z kompleksową usługą z 8% VAT

Ceny i rabaty dostępne telefonicznie lub przez e-mail: biuro@termar-instalacje.pl

Zapytania prosimy kierować przez formularz kontaktowy w zakładce kontakt lub pod nr telefonu 605 178 459


Pompy ciepła stają się coraz chętniej wybieranym źródłem ciepła dla instalacji grzewczych. Umożliwiają ogrzewanie pomieszczeń oraz wody użytkowej przy niewielkim zużyciu energii. W szczególności lubiane są ze względu na bezobsługową eksploatację, a także na brak wywierania negatywnych skutków na stan środowiska naturalnego. Szacuje się również, że korzystne dla użytkowników są koszty tego rodzaju ogrzewania. Nakład finansowy związany z użytkowaniem pompy ciepła powietrze-woda będzie mniejszy niż w przypadku eksploatacji standardowych kotłów na pellet czy ekogroszek. Jednak nie tylko finanse przemawiają za tym rozwiązaniem. Pompy ciepła są niezwykle wygodne w użytkowaniu, a także uniwersalne. Mogą służyć zarówno jako podstawowe, jak i dodatkowe źródło ciepła.

Oferta pomp ciepła

DEFRO DHP PREMIUM HF

Pompy ciepła DEFRO - DHP PREMIUM HF

Zakres mocy: 8, 12 kW

DEFRO DHP PREMIUM HM

Pompy ciepła DEFRO - DHP PREMIUM HM

Zakres mocy: 8, 12 kW

DEFRO DHP PREMIUM HB

Pompy ciepła DEFRO - DHP PREMIUM HB

Zakres mocy: 8, 12 kW

DEFRO DHP MONOTEC

Pompy ciepła DEFRO - DHP MONOTEC

Zakres mocy: 8 kW

 

Pompy ciepła powietrze-woda marki DEFRO to urządzenia dopracowane w najmniejszych detalach. Ich konstrukcja łączy w sobie funkcjonalność, ekologię i intuicyjne użytkowanie. Warto wziąć pod uwagę koszty eksploatacji, które zestawiając z ceną pompy ciepła pozwolą na zwrot inwestycji w ciągu kilku lat. Dodatkowo, na wymianę źródła ciepła można uzyskać dofinansowanie w ramach programu „Czyste powietrze”.

Dużym atutem jest fakt, że DEFRO to polska marka. Dzięki temu, w każdej chwili możliwe jest zasięgnięcie porady eksperta, a w razie ewentualnej awarii, skorzystania z usług autoryzowanego serwisanta. Zakup wysokiej jakości pompy ciepła, wyprodukowanej przez renomowaną firmę z ugruntowaną pozycją na rynku, to inwestycja w dobrej jakości urządzenie grzewcze, który umożliwi ekonomiczne ogrzanie budynku przy jednoczesnym dbaniu o stan środowiska naturalnego. Pompy DHP PREMIUM spełniają wszystkie, wymagane prawnie normy i oferują intuicyjne, nieskomplikowane użytkowanie.