Oferujemy wysoko wydajne, a przy tym oszczędne systemy centralnego ogrzewania.  Odbiorcami naszych usług są głównie Inwestorzy indywidualni, którzy potrzebują w budynkach jednorodzinnych indywidualnie dobranych kotłów, które będą spełniać swoją rolę w gospodarstwie domowych. Oferta jest także skierowana do przedsiębiorstw, które szukają rozwiązań jak najlepszych dla ochrony środowiska w kwestii systemów grzewczych.


Kotły z ręcznym załadunkiem paliwa

Wieloletnie doświadczenie połączone z rozwiązaniami na miarę przyszłości. Każdy kocioł z ręcznym załadunkiem paliwa spełnia wymagania klasy 5. oraz Ecodesign.


 

Kotły z załadunkiem automatycznym

Paliwo w kotłach automatycznych spala się w sposób ciągły. Palnik zasilany jest niewielkimi porcjami węgla lub pelletu, podawanymi automatycznie z zasobnika z częstotliwością od kilku do kilkudziesięciu sekund.


 

Kotły na węgiel ekogroszek

Kotły przeznaczone do spalania węgla w postaci groszku o granulacji 5-25mm, paliwo spalane jest w retortowym palniku z udziałem wentylatora nadmuchowego.

Kotły te w połączeniu z podajnikiem to oszczędne i ekologiczne rozwiązanie.


Kotły na pellet (biomasę)

Kotły na pellet drzewny (biomasę) to szczególny rodzaj urządzeń, które cechują się bardzo dużą sprawności i ekonomią. Dzięki temu że pellet to paliwo o coraz mocniejszej pozycji i znaczeniu na rynku, a ich zakup jest często dotowany przez różnego rodzaju fundusze kotły zdobywają coraz większą popularność.


 

Kotły 5 klasy

Kocioł spełniający klasę 5 to gwarancja najniższej emisji CO, pyłów i węgla organicznego do atmosfery oraz wysokiej sprawności, co przekłada się m.in. na mniejsze zużycie paliwa. Ponadto urządzenia tej klasy objęte są często programem dofinansowań do ceny zakupu kotła.


Kotły ECODESIGN

Kotły spełniające najbardziej restrykcyjne normy emisji szkodliwych związków. Dzięki poszanowaniu energii i paliwa w znaczący sposób przyczynią się do poprawy jakości powietrza.